'' * ×x| TwiLighT |×x / / ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİZCE FİLM YETERİNCE ÖZENLE ÇEKİLMİŞ Mİ?

2 posters

SİZCE FİLM YETERİNCE ÖZENLE ÇEKİLMİŞ Mİ? Empty SİZCE FİLM YETERİNCE ÖZENLE ÇEKİLMİŞ Mİ?

Mesaj tarafından jalice Çarş. Mayıs 13, 2009 7:47 pm

Film sizce kitabı yeteri kadar anlatmış mı?

Bana göre anlatmamış çünkü filmde kitapta olupta anlatılmayan yerler vardı ve yine kitapta olupta filmde yer almayan karakterler vardı... Mesela Bella ormana gittiğinde Edward niye arkasından gitti? Bella Edward'ın geleceğinden nasıl bu kadar emin olabildi? Ve kitapta Laurent adında bir kız var ve bu kız Taylor Bella'dan hoşlanıyor diye hoşlanmıyor... Ve yine kitapta Bella'ya Mike, Eric ve Taylor Bahar dansına gitmeyi teklif ediyor ama filmde bunlara yer verilmiyor...

Ben filmin kitabı yeteri kadar iyi anlatmadığını düşünüyorum... Sonuçta film kitabı anlatmak için çekilmiş... Ve bana filmin çekimi amatör çekimmiş gibi geldi...

Ama sonuç itibariyle süper bi filmdi o ayrı Very Happy

Paylaşımlarınızı bekliyorum...

jalice

SİZCE FİLM YETERİNCE ÖZENLE ÇEKİLMİŞ Mİ? Empty Geri: SİZCE FİLM YETERİNCE ÖZENLE ÇEKİLMİŞ Mİ?

Mesaj tarafından Edward-Jı-WampiReLLa C.tesi Mayıs 16, 2009 1:34 pm

bencede dans için davet edıyorlar ama onunla ilgili bir paylaşım bıle yok..yorumlarına katılıyorum büşracım film çok amatorce cekılmış ama gusl olmuş daha çok paylaşım verılseydı daha gusl olabılırdı...

Edward-Jı-WampiReLLa
Admin